Polski|English

Maurycy ŚMIAŁKOWSKI

Turystyką zarazili go rodzice, z którymi podróżował po Polsce i Europie. Z biegiem czasu przemieniło się to w pasję. Postanowił ją zgłębić na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie uzyskał dyplom magistra kierunku Turystyka i rekreacja ? specjalizacja turystyka międzynarodowa. Pracę napisał na temat walorów i zasobów turystycznych Krajeńskiego Parku Krajobrazowego. W międzyczasie uczestniczył w programie Erasmus+. Jako kierunek swojej destynacji wybrał Bratysławę. Oprócz nauki na Uniwersytecie im. Komeńskiego, podróżował i poznawał kraj naszych południowych sąsiadów. Słowacja urzekła go pięknymi widokami oraz gościnnością i otwartością ludzi.

Do landbrandu trafił na trzymiesięczny staż z uczelni i pozostał po dziś dzień. W firmie pracował przy takich projektach jak: Smaki Gdańska, Mleczne Piknikowe Śniadania, Strategia Marki i Promocji Gminy Krosno Odrzańskie czy Nowe Muzeum.

Stara się łączyć jego dwie największe pasje ? sport i podróżowanie. Uwielbia spontaniczne wyjazdy ze znajomymi. Interesuje się nowinkami technologicznymi i widzi ich dużą rolę w rozwoju turystyki. Zastosowanie hologramów 3D czy innych najnowszych technologii pozwoli zwiększyć zainteresowanie potencjalnego turysty danym miejscem oraz urozmaici jego pobyt.