Polski|English

03.04.2017
Nowy katalog mazowieckich produktów turystycznych

W czwartek 30 marca 2017 r., podczas Konferencji "Komercjalizacja sieciowych produktów turystycznych województwa mazowieckiego" miała miejsce premiera naszego najnowszego wydawnictwa promocyjnego.

 

W katalogu poświęconemu sieciowym produktom z regionu Mazowsza opisaliśmy 42 atrakcje, wchodzące w skład 8 produktów sieciowych rozwijanych przez Mazowiecką Regionalną Organizację Turystyczną. Promocja tych produktów zapoczątkowana przez MROT w 2016 roku wydaniem z naszą pomocą kart turystycznych i stojaków ma zatem swój ciąg dalszy. Wydawnictwo powstało w języku polskim i angielskim i będzie dostępne w punktach IT na Mazowszu oraz na targach turystycznych.

 

Na konferencji, która odbyła się w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie, swoją prezentację na temat "Budowania platform współpracy i komercjalizacji wokół sieciowych produktów turystycznych" miał dyrektor zarządzający landbrand, Hubert Gonera. W 2017 roku MROT planuje rozwój kolejnych produktów turystycznych Mazowsza, w czym mamy nadzieję mieć swój dalszy udział.

 

wróć