Polski|English

01.06.2015
Noc Restauracji 2015 za nami

29 maja 2015 odbyła się IV edycja Nocy Restauracji - imprezy, której landbrand jest pomysłodawcą i organizatorem. W tym roku bawiliśmy się w blisko 60 restauracjach w Białymstoku, Gdańsku i Poznaniu, a także w wyselekcjonowanych Pałacach z innych miejsc Polski.

 

Tematem przewodnim tegorocznej imprezy była TRADYCJA vs. PRZYSZŁOŚĆ, co dało szerokie pole do popisu szefom kuchni. Zestawienie kuchni tradycyjnej (historycznej) z kuchnią przyszłości (nowoczesną) pozwoliło im na szerokie zaprezentowanie kulinarnych umiejętności, a także stworzenie ciekawej narracji promocyjnej. W specjalnych Nocnych Daniach przygotowanych na ten wieczór znalazły się wyjątkowe potrawy nawiązujące do tematu przewodniego.

 

W każdej z restauracji odbył się szereg atrakcji, które uczyniły ten wieczór wyjątkowym m.in. pokazy livecooking z szefami kuchni, darmowe degustacje, spotkania z sommelierami oraz pokazy barmańskie. Restauratorzy rywalizowali między sobą o uznanie gości i fanów na Facebooku w konkursach Grand Prix Nocy Restauracji. Na zwycięzców czekały cenne nagrody.

 

Dzięki staraniom zespołu landbrand Nocy Restauracji udało się nadać odpowiedni rozgłos medialny. O imprezie informowały m.in. Gazeta Wyborcza, Głos Wielkopolski, Dziennik Bałtycki, Kurier Poranny, Fakt, BiałystokOnline.pl i Trójmiasto.pl, Radio Merkury Poznań, a także media branżowe i lifestylowe, takie jak: SlowLife Food&Garden, Poradnik Restauratora, KUKBUK, Jem Radio, Wydarzenia Kulinarne i Papaja.pl.

 

Zapraszamy na:

www.nocrestauracji.pl

www.facebook.com/NocRestauracji

wróć