Polski|English

17.03.2016
landbrand promuje polskie mleko wśród uczniów w całej Polsce!

Na zlecenie Polskiej Izby Mleka i Polskiej Federacji Hodowców Bydła i Producentów Mleka zespół landbrand rozpoczyna prace nad nowym programem ? ?Mamy kota na punkcie mleka?. Projekt jest finansowany z Funduszu Promocji Mleka, a jego nadrzędnym celem jest wzmocnienie pozytywnego wizerunku polskiego mleka i jego przetworów.

Program ?Mamy kota na punkcie mleka? przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych ma w przystępny sposób zachęcić najmłodszych do spożywania mleka. Dlatego też, w szkołach, które zgłosiły chęć udziału w projekcie zostaną przeprowadzone trzy konkursy ? konkurs plastyczny ?Kocie Rymy Mlekiem Płynące ? Mleczna Energia Mnie Wypełnia?, konkurs polegający na wykonaniu kroniki mlecznej lekcji ?Moja Mleczna Lekcja ? Mleczna Kronika Kota? oraz konkurs kulinarny ?Wesołe Mleczne Smakołyki?. Zwycięzcy otrzymają nagrody dla całej klasy.

Mamy nadzieję, że dzięki zaangażowaniu w ten projekt przyczynimy się chociaż w niewielkim stopniu do zmiany diety naszych najmłodszych na lepsze. Po więcej informacji o projekcie zapraszamy na: www.kochammleko.pl

 

wróć