Polski|English

21.03.2017
Landbrand projektuje tablice informacyjne w województwie pomorskim

Na zlecenie władz województwa pomorskiego firma Landbrand zaprojektowała tablice informacyjno-promocyjne, które w najbliższych miesiącach pojawią się na trasie szlaków wodnych na terenie Pętli Żuławskiej i Zatoki Gdańskiej.

W tworzeniu tablic informacyjno-promocyjnych firma Landbrand była odpowiedzialna za całokształt projektu, zaczynając od wyznaczenia dokładnej lokalizacji każdej tablicy, poprzez regulacje formalne dotyczące gruntów, wykonanie dokumentacji technicznej, aż do szczegółowego opracowania projektów graficznych tablic.

Zaprojektowane tablice będą miały kształt żagla, co jest unikatowym pomysłem, mającym podkreślić charakter tego miejsca. Wszystkie tablice będą dwujęzyczne i będą zawierały informacje o nazwie, lokalizacji, wyposażeniu obiektu i pobliskiej infrastrukturze. Poza tym na każdej z nich zostaną zamieszczone numery alarmowe, informacja o odległościach do najbliższego nadbrzeża cumowniczego a także mapy wskazujące konkretne obiekty objęte przedsięwzięciem ?Rozwój oferty turystyki wodnej w obszarze Pętli Żuławskiej i Zatoki Gdańskiej?.

 

wróć