Polski|English

21.01.2014
Landbrand na konferencji marketingowej Food Service "Czas na zmiany"

Dyrektor zarządzający firmy Landbrand Hubert Gonera weźmie udział w konferencji marketingowej Food Service pt. "Czas na zmiany - czyli oryginalność i świeżość w promowaniu gastronomii", która odbędzie się 23 stycznia w Hotelu Sheraton w Warszawie.

 

Tematem konferencji będzie skuteczne i innowacyjne rozwijanie branży gastronomicznej. W konferencji wezmą udział najznakomitsze postacie związane z polskimi kulinariami jak np. Joanna Albin (brand manager Kuchnia +), Adam Chrząstowski (szef kuchni restauracji Ancora w Krakowie), Marta Gessler (restauratorka, designerka, felietonistka) prof. dr hab. Teresa Taranko (Katedra Rynku, Marketingu i Jakości Szkoły Głównej Handlowej) i wielu innych specjalistów związanych z PR, biznesem, marketingiem, komunikacją, designem, edukacją, współpracą, produktami w gastronomii.

 

Dyrektor zarządzający firmy Landbrand będzie uczestniczył w dyskusji "Czas na miejsce" poruszając kwestie autorskich projektów: Noc Restauracji, Kulinarny Poznań, Kolej Na Wielkopolskie Smaki, Szlak Kulinarny Centrum Gdyni, Białostocki Szlak Kulinarny.

 

Konferencję poprowadzą Agnieszka Małkiewicz (AM HoReCa Communications) i Agata Godlewska (?Food Service?)

 

Więcej informacji na stronie:

www.konferencje.media.com.pl/czasnazmiany/index.php

wróć