Polski|English

17.10.2016
Komercjalizacja produktów turystycznych Mazowsza na szeroką skalę

Jak komercjalizować produkty turystyczne? To jedno z najważniejszych wyzwań Polskiej Turystyki. Ważne i aktualne w każdym regionie, ROT, LOT, a także POT.

 

Wspólnie z Mazowiecką Regionalną Organizacją Turystyczną (MROT) pracowaliśmy nad komercjalizacją ośmiu najbardziej zaawansowanych produktów sieciowych regionu. Podczas warsztatów pracowaliśmy z przedstawicielami każdego z produktów. Wspólnie z nimi stworzyliśmy opisy ofert turystycznych dla 39 atrakcji. Opisy treściwe, krótkie, konkretne. Do każdej z ofert dobraliśmy wizerunkowe zdjęcie i kolor przewodni. W efekcie wypracowaliśmy 39 kart turystycznych.

 

Karty turystyczne dostępne będą na 64 stojakach. Wszystkie 39 ofert zostanie wspólnie zaprezentowanych na standzie w 25 punktach informacji turystycznej na terenie całego Mazowsza. Turysta sam będzie mógł wybrać te oferty, które go interesują i stworzyć własną wersję produktu turystycznego. Powstała także największa sieć wzajemnych poleceń i promocji krzyżowej. Wszyscy partnerzy w produktach sieciowych otrzymają stand z kartami turystycznymi promującymi atrakcje w ramach danego produktu.

 

To pierwszy ważny krok w kompleksowej promocji i komercjalizacji produktów sieciowych na Mazowszu. MROT już myśli o przeniesieniu kart turystycznych w ramy prowadzonych przez organizację serwisów www. Jest to już trzeci projekt komercjalizujący sieciowe produkty turystyczne opracowany przez landbrand w ostatnich latach.

wróć