Polski|English

15.01.2013
Gmina Czerwonak z nową marką!

Od kwietnia do września 2012 roku konsultanci landbrand pracowali w podpoznańskiej Gminie Czerwonak nad strategią konstytuującą nową markę Gminy. Po czterech spotkaniach warsztatowych z lokalnymi liderami opinii oraz wielu naradach zespołu roboczego wypracowaliśmy ideę przewodnią, która już niedługo będzie przyświecać wszystkim działaniom promocyjnym lokalnego samorządu.

 

Badania wizerunku wykazały, że Czerwonak kojarzony jest jako obszar przemysłowy, z gęstą zabudową i zanieczyszczonym powietrzem. Ten stereotypowy obraz jest jednak daleki od rzeczywistości. Hasło "CZERWONAK. ZOBACZ WIĘCEJ" ma zachęcać odbiorców do odkrycia drugiego oblicza Gminy, które objawia się w malowniczym nadwarciańskim położeniu, dużym wskaźniku lesistości, doskonałej ofercie osiedleńczej oraz licznych atrakcjach umilających spędzanie czasu wolnego.

 

Dzięki opracowanemu harmonogramowi działań marketingowych i przyjęciu nowoczesnego logo, budujący nową markę Gminy Czerwonak zyskali silne narzędzia, które pozwolą na zmianę niekorzystnego i dalekiego od prawdy wizerunku.

 

Dowiedz się więcej o projekcie?

wróć