Polski|English

19.07.2016
Gmina Brudzew z nową marką!

Konsultanci landbrand zakończyli prace nad Strategią Promocji Terenów Inwestycyjnych i Pokopalnianych Gminy Brudzew. Okres prac nad dokumentem był dla zespołu niezwykle inspirujący.

 

Zlecenie napisania strategii promocji zbiegło się w czasie z wielkimi zmianami dla Gminy Brudzew, jakie niesie za sobą zamknięcie kopalni odkrywkowej węgla brunatnego Adamów, największego pracodawcy regionu. Włodarze gminy szukali więc pomysłu na zagospodarowanie terenów, które już niedługo zostaną opuszczone przez wielkie maszyny górnicze. Opracowana przez nasz zespół koncepcja rozwoju tych terenów składa się z mixu czterech składowych: Odkryć, Sztuki, Ekologii i Przygody.

 

Ponadto część strategii została poświęcona koncepcji zagospodarowania 200 hektarów terenów inwestycyjnych, zlokalizowanych w sąsiedztwie autostrady A2. Podczas prac audytowych i spotkań bezpośrednich dostrzegliśmy ogromny potencjał dla rozwoju Gminy Brudzew, który wymaga planowego rozwoju zanim istotnie zmieni aktualną sytuację na lepszą.

 

W ramach poszczególnych obszarów tematycznych w rozwoju gminy, wskazaliśmy konkretne cele i działania, których realizacja przyczyni się do nowego otwarcia obszaru Gminy. Zwieńczeniem prac nad działaniami promocyjnymi, było opracowanie założeń nowej marki i kompleksowego systemu identyfikacji wizualnej. Logotyp Gminy Brudzew został przygotowany w dwóch wariantach - podstawowym i inwestycyjnym.

 

Więcej o tym projekcie przeczytasz w zakładce REALIZACJE lub bezpośrednio TUTAJ .

 

wróć