Polski|English

03.10.2013
Aplikacje Mobilne - poznaj naszą ofertę!

W 1455 roku Jan Gutenberg wydał pierwszą drukowaną księgę, w 1990 roku powstała pierwsza strona Internetowa. W 2013 roku landbrand opracował pierwszą w firmie aplikację mobilną.

Druk i Internet znamy wszyscy. Ale czym są aplikacje mobilne i dlaczego warto w nie inwestować?

Według amerykańskiego ForresterResearch wzrost rynku mobilnego w roku 2013 nie zwolni tempa ? wręcz przeciwnie, będzie on początkiem ciągu przemian polegających na odchodzeniu od stacjonarnych komputerów osobistych na rzecz tzw. ?Internetu aplikacji? (ang. App Internet), gdzie względnie zaawansowane technicznie urządzenia mobilne, jak smartfony czy tablety, uruchamiają programy o konkretnym przeznaczeniu, np. turystycznym.

W Polsce w 2013 około 25% mieszkańców posiada smartfona z dostępem do Internetu. W 2012 roku było nas zaledwie 15%, a w 2011 - tylko 6%. Można spodziewać się, że za dwa lata zdecydowana większość Polaków będzie miała dostęp do internetu w komórce i będzie poszukiwała rozwiązań ułatwiających podróżowanie i poznawanie nowych miejsc. Aby odpowiedzieć na to zapotrzebowanie już teraz warto rozpocząć pracę nad aplikacją mobilną.

Już teraz jesteśmy gotowi przedstawić naszą kompleksową ofertę przygotowania aplikacji mobilnych dla samorządów. Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółową propozycją - prosimy o maila na adres info@landbrand.pl z adresem na który wyślemy wersję drukowaną katalogu. Ofertę w wersji elektronicznej pobrać można natomiast poniżej.

Skanując odpowiednim programem fotokod ze zdjęcia po lewej stronie mogą Państwo pobrać i przetestować przygotowaną przez nas aplikację mobilną szlaku kulinarnego Kulinarny Poznań.

Pliki:
POBIERZ_-_aplikacje_mobilne.pdf
wróć